Jesteśmy na rynku dłużej, niż się to wydaje

Pod marką Hudson Hill Trust S.A. działamy co prawda dopiero od września 2018 roku, ale nasze początki sięgają ostatniego kryzysu na rynkach finansowych i lat 2007-2008. Od tego czasu zdobywaliśmy doświadczenie i rozwijaliśmy swoją działalność pod skrzydłami różnych międzynarodowych podmiotów.

Bezpośrednim poprzednikiem firmy jest spółka Hudson Hill Associates Ltd., która powstała w 2017 roku w Londynie. Z kolei jej protoplastą była firma Blackhorse Middle East Solutions Ltd. z Dubaju, która od 2014 roku świadczyła swoje usługi doradztwa inwestycyjnego na rzecz klientów z całego świata. Działaniami stricte kapitałowymi od lat aktywnie zarządzamy także za pośrednictwem hongkońskiego podmiotu inwestycyjnego. Dodatkowo, założyciele obecnej spółki od wielu lat na własny rachunek prowadzili w Polsce i w Wielkiej Brytanii czynności doradcze z dziedziny prawa, e-commerce, inwestycji czy public affairs.

Hudson Hill Trust S.A. powstała, aby skonsolidować w jednym miejscu całą naszą rozproszoną działalność i osiągnąć efekt synergii. Wierzymy, że w ten sposób wspólnie będziemy w stanie zaoferować klientom bardziej komplementarne usługi jeszcze lepszej jakości niż dotychczas. O ile w ogóle jest to możliwe.

Jakie mamy podejście?

W naszej działalności kierujemy się kilkoma zasadami:

  • Obustronne zaufanie jest podstawą współpracy
  • Korzyści klienta przedkładamy ponad własne
  • Nie oferujemy usług, które są niedopasowane
  • Nie naginamy prawa i nie naciągamy przepisów
  • Zawsze staramy się stosować podejście win-win
  • Przy każdym sporze dążymy do kompromisu